Zdroj: oficiální zdroj
Jak se vám líbí?

Písničkář ze Souboje coverů Jan Nedvěd je zpátky: Říká si Jen a vydal nový VIDEOKLIP!

12. 10. 2018

Sledovali jste internetový pořad Souboj coverů? Pak si jistě pamatujete na talentovaného písničkáře Jana Nedvěda. Za několik málo měsíců se ale ze zpěváka stal Jen a pod tímto jménem i vydal nový singl, který dává naději všem, kteří něco ve svém životě pokazili a neví co dál.

Před časem jste mohli sledovat na NovaPlus pořad  Souboj coverů. Kromě dalších hvězdných tváří zde soutěžil i talentovaný písničkář, básník a skladatel Jan Nedvěd. Díky povědomému jménu si ho ale lidé často pletou s jiným, o něco starším písničkářem Honzou Nedvědem.

Možná i proto se teď Honza po Souboji coverů vrací znovu na scénu s fungl novým jménem! A jak že zní? Pokud byste od teď hledali jeho tvorbu, najdete jeho písničky pod interpretem Jen. A právě jako Jen teď vydává nový videoklip k písni Stoupáš.

„Stoupáš je příběh o rozhodnutí, které nelze vzít zpět. Je pro každého z nás, kdo má pocit, že už nemůže vydržet co se s ním děje, nebo jak je s ním zacházeno. Abychom si uvědomili, že zítřek může být lepší, i když to tak teď ani trochu nevypadá. Pro každého hrdinu se srdcem, co věří,“ uvedl Jen k novému singlu, který si i pochopitelně sám napsal a složil.

Autor: bin

Diskuze