Victoria Anthony a Pink
Zdroj: Twitter
Sen se stal skutečností

Pink splnila sen malé fanynce: Sama byla dojatá k slzám! VIDEO

Jak už je známo, přes sociální sítě se dokážeme spojit s kýmkoli na světě. Dokonce i se svými idoly. Přesvědčila se o tom i 12letá Victoria, která si zazpívala před obrovským publikem

Začalo to tím, když jí rodiče koupili lístky na koncert Pink v kanadském Vancouveru. Z počátku to bylo myšleno jako vtip, že by si jejich dcera mohla zazpívat vedle svého idolu.

Victoria je však talentová slečna, která se toho chytila a napadlo ji zveřejnit video na Twitteru, ve kterém zpívá svou oblíbenou písničku od Pink. U příspěvku použila trefný hashtag #vicandpink a zpěvačku požádala, zda by si s ní mohla zazpívat na jejím koncertu. Tohoto nápadu se chytili lidé po celém světě a příspěvek obletěl celou Ameriku.

V den koncertu sdělila číslo svého místa a doufala, že si ji Pink nejde v hledišti. Zpěvačka sešla z podia a přišla za Victorií se slovy: „Ty si ta, o které jsem se dočetla ve zprávách? Chceš si něco zazpívat?“ Victoria měla odvahu a začala zpívat. Zpěv malé fanynky Pink dojal a celou dobu jí skládala samou chválu. Nemohla uvěřit, že ve 12 letech dokáže takto zpívat.  

 

 

Autor: Nap

Diskuze