Gabriela Koukalová a Jaromír Jágr
Zdroj: facebook/ Profimedia
Ten se jí povedl

Pikantní odhalení biatlonistky Koukalové: Co měla s Jaromírem Jágrem?!

Biatlonistka Gabriela Koukalová (28) sice před časem přerušila sportovní kariéru, ale teď o sobě dala vědět novou autobiografií, která je pikantnostmi doslova nabitá k prasknutí. V její zpovědi figuruje velmi zajímavým způsobem i hokejista Jaromír Jágr (46).

5 fotek
Jestli se něco nejlepší české biatlonistce Gabriele Koukalové v poslední době povedlo, pak je to obsah právě vycházející autobiografie s názvem Jiná Gabriela Koukalová. V ní sportovní hvězda odhaluje své soukromí a rozhodně se nebála jít až na dřeň.

Kromě kapitole o anorexii a ztrátě panenství se v knize objevuje i velmi nečekaná pasáž o hokejistovi Jaromíru Jágrovi. Když se Koukalová před čtyřmi lety vrátila z olympiády v Soči se dvěma stříbrnými medailemi, dostala velkou poklonu a uznání i on hokejového boha Jardy.

Koukalová tehdy do médií řekla, že si při závodu musela několikrát upravovat neposedné zaříznuté kalhotky, což mohl být důvod, proč jí utekla zlatá medaile. Jágr na to pak vtipně reagoval na jejím facebooku slovy, ať příště jede naostro a zlato bude doma. To Gábinu nenechalo chladnou...

Tehdy nezadaná Koukalová dlouho neváhala a na Jágrův vtípek s lehce erotickým podtextem zareagovala ještě o něco vtipněji. „Nalepila jsem mu kalhotky na čtvrtku, dala do obálky a připsala jsem tam, že děkuji za radu a nebudu už je potřebovat. Popřála jsem mu i vše nejlepší k narozeninám,...“ pochlubil se ve své knize s vydařený vtípkem biatlonistka, která je dnes už šťastně vdaná za badmintonistu Petra Koukala.
 

Autor: bin

Diskuze