Pierce Brosnan a Keely Shaye Smith - 1
Zdroj: Profimedia / facebook
Pevný vztah

Pierce Brosnan a jeho manželka slaví výročí: Podívejte se na jejich FOTKY před 25 lety a nyní!

Na obrazovce vždy představoval dokonalého idola mnoha žen. Většině lidí se vryl do paměti jako James Bond. Podle ženského publika byl dokonce tím nejpřitažlivějším Bondem ze všech.

13 fotek
Ve filmech byl vždy sukničkářem a lamačem dívčích srdcí, ale ve skutečnosti je Pierce Brosnan velkým milovníkem a 25 let je věrný své žene! Teď slaví herec se svou manželkou Keely Shaye 25. výročí manželství.

Nyní Brosnan na sociální síti zveřejnil fotografii s manželkou a napsal: "Děkuji za lásku, kterou jsem měla za posledních 25 let." Se svou ženou, bývalou televizní novinářkou, se setkal v Cabo San Lucas v roce 1994. Poprvé se viděli na večírku, kde dělala rozhovor s Tedem Dansonem. O sedm let později, v roce 2001, se vzali. Jejich svatba proběhla v Irsku u 785 let starém klášteře Ballintubber v kraji Mayo.

Po celá léta se duu podařilo udržet si vztah plný romantiky a vášně. "Má takovou sílu, že bych bez ní nemohla žít. Když se na mne Keely podívá, mám pro ni neskutečnou slabost," řekl Brosnan pro magazín People. Pár má dva syny Dylana (21) a Parise (17).

 

Autor: mk

Diskuze