Retuše
Zdroj: Instagram, Prásk
Touha po dokonalosti

Photoshop vládne světu: Top 5 českých hvězdiček, které se bez něho neobejdou

Mnohdy jsou vzorem pro mladé dívky, které ale netuší, že za dokonalými těly našich celebrit, je jen počítačový program. Jaké hvězdy to přehánějí s photoshopem tak, že to je poznat na první dobrou?

7 fotek
Téměř dokonalé tělo má jedna z nejsilnějších influencerek Veronica Biasiol. Ta je svým retušováním pověstná a její fanoušci to často a rádi propírají na nejrůznějších sociálních sítích. Zejména instagramové profily jako Instaprovar nebo Topbulvárek o hvězdách obdobného charakteru referují často.

Podezřelá z retuše je pro fanoušky i manželka Leoše Mareše, Monika Marešová, které se v minulosti na snímcích vlnila podlaha nebo dveře. Že by photoshop? Fotografie si zřejmě upravuje i instagramová modelka Markéta Galuszková, která někde břicho má a jindy zase vůbec.

Boky si zužuje i dívka Kamila Bartošky alias Kazmy, modelka Andrea Kalousová, která má tělo na určitých místech rozostřené. Alespoň to tvrdí dané již zmiňované profily. Do svých proporcí občas zasáhne dost možná i Andrea Verešová, která ani v tureckém sedu, nemá jediný špíček na břiše, což je de facto nereálné. A jak jste na tom s photoshopem vy?

Autor: Han

Diskuze