Retuše
Zdroj: Instagram, Prásk
Touha po dokonalosti

Photoshop vládne světu: Top 5 českých hvězdiček, které se bez něho neobejdou

15. 4. 2019

Mnohdy jsou vzorem pro mladé dívky, které ale netuší, že za dokonalými těly našich celebrit, je jen počítačový program. Jaké hvězdy to přehánějí s photoshopem tak, že to je poznat na první dobrou?

7 fotek
Téměř dokonalé tělo má jedna z nejsilnějších influencerek Veronica Biasiol. Ta je svým retušováním pověstná a její fanoušci to často a rádi propírají na nejrůznějších sociálních sítích. Zejména instagramové profily jako Instaprovar nebo Topbulvárek o hvězdách obdobného charakteru referují často.

Podezřelá z retuše je pro fanoušky i manželka Leoše Mareše, Monika Marešová, které se v minulosti na snímcích vlnila podlaha nebo dveře. Že by photoshop? Fotografie si zřejmě upravuje i instagramová modelka Markéta Galuszková, která někde břicho má a jindy zase vůbec.

Boky si zužuje i dívka Kamila Bartošky alias Kazmy, modelka Andrea Kalousová, která má tělo na určitých místech rozostřené. Alespoň to tvrdí dané již zmiňované profily. Do svých proporcí občas zasáhne dost možná i Andrea Verešová, která ani v tureckém sedu, nemá jediný špíček na břiše, což je de facto nereálné. A jak jste na tom s photoshopem vy?

Autor: Han

Diskuze