Petra Němcová se vdala
Zdroj: Profimedia, Instagram/ Petra Nemcova
Prásk.tv

Petra Němcová se tajně vdala! Zvolila magický indiánský obřad

Topmodelka Petra Němcová se tajně vdala. Vzala si podnikatele v nemovitostech a showbyznysu Benjamina Larretcheho. Obřad proběhl na netradičním místě - ve Skalní katedrále v Sedoně v americkém státě Arizona.

"Cítíme se tak neuvěřitelně požehnaně, že se s vámi můžeme podělit o to, že jsme se vzali během soukromého obřadu s naším duchovním průvodcem na posvátném místě Skalní katedrály v Sedoně. Toto místo je pro nás velmi zvláštní díky svému mocnému energetickému poli a bohatým domorodým tradicím," oznámila modelka radostnou novinku na instagramu.

 

"Během našeho posvátného spojení se všechny elementy a andělé shromáždili a vytvořili nad námi magický zlatý mrak. Děkujeme vám všem za vaši lásku a posíláme vám mnoho požehnání," dodala. Čtyřicetiletá modelka se vdala poprvé, i když už byla několikrát zasnoubená.

 

 

S manželem Benjaminem Larretchehem začala randit krátce po zrušení zásnub s bankéřem Alejandrem Grimaldim. Asi nejznámějším románkem Němcové byla ten s britským zpěvákem Jamesem Bluntem, který trval něco málo přes rok. V minulosti randila i s hercem Seanem Pennem.

 

Němcová zažila v životě velkou tragédii. V roce 2004 zemřel její snoubenec, fotograf Simon Atlee (†33), který tragicky zahynul při tsunami na jejich společné vánoční dovolené v Thajsku. Modelka tehdy přežila jen zázrakem - při tragédii zemřelo přes 300 tisíc lidí.


10 fotek

 

Jak také může vypadat svatební noc? 21 vtipných i smutných příběhů
Čeká vás svatba? Pozor na časté chyby při oblékání ženicha

Autor: mik TN.cz

Diskuze