Obyčejné ženské ji nebaví

Petra Bučková alias Naďa Mázlová z Ordinace prozradila, jaká je její vysněná role! Hodně zvláštní

Nedávno se v Ordinaci objevila herečka Petra Bučková (40), která hraje dceru Čestmíra Mázla. Tu ale prý obyčejné ženské role příliš nebaví, raději by si zahrála něco jiného. Prozradila, jaká je její vysněná role.

6 fotek
Diváci Ordinace v růžové zahradě 2 se nedávno dočkali nové postavy. Tou je dcera doktora Čestmíra Mázla, Naďa, která se po letech vrátila z Ameriky, kde se živila modelingem. Hraje ji krásná herečka Petra Bučková.

Ta se narodila v Brně, avšak od dětství žila v Táboře. Dva roky pracovala v kanceláři jako úřednice, poté se rozhodla přihlásit na brněnskou JAMU. Po absolutoriu se naplno začala věnovat divadelnímu herectví. Za sebou má i několik filmových a seriálových rolí. Diváci TV Nova ji mohli párkrát vidět například v Kriminálce Anděl. Kromě toho také působí také jako Zdravotní klaun. Jezdí po nemocnicích a rozveseluje malé děti nebo důchodce. Začínala v Čechách a později se dostala například až do Kamerunu.

Ta se před časem přiznala, že by raději než ženské role hrála muže. "Mně se líbí, jak jsou pánský role napsaný, co řeší. Mně se prostě nelíbí, co řeší ženský," rozpovídala se na Malostranské besedě v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. A jaká je její vysněná role? Mnohé to nejspíš hodně zaskočí. Petra se totiž přiznala, že je to legendární Joker z Batmana!

Autor: mk

Diskuze