Petr Suchoň a Klára Koukalová - 17
Zdroj: facebook.com
Krásný páreček

GALERIE: Petr Suchoň se pochlubil slavnou přítelkyní! Takhle jim to spolu sluší

26. 5. 2016

No konečně! Většinou se moderátor Petr Suchoň (32) objevoval na veřejnosti sám. Svojí novou lásku už ale neskrývá, a tak se můžete podívat, která žena si získala jeho srdce.

17 fotek
Sporťák a moderátor Televizních novin Petr Suchoň je zamilovaný! Po bolestném rozchodu s dlouholetou přítelkyní Terezou našel konečně znovu smysl života. Ten teď sdílí se svojí novou láskou, tenistkou Klárou Koukalovou (34).

Profesionální sportovkyně a vítězka Fed Cupu 2014 našla lásku v náručí pohledného sympaťáka, a je šťastná. Ale i ona před seznámením s Petrem zažila těžké chvíle. Před více než dvěma lety se ještě jako Klára Zakopalová rozvedla s fotbalistou Janem Zakopalem, se kterým žila skoro osm let. Poté si na důkaz rozpadu vztahu vzala zpět své dívčí příjmení, tedy Koukalová.

To je ale minulost a Petr s Klárou vrkají o sto šest! Moderátor byl viděn, jak svojí novou "sporťačku" něžně objímá. Na důkaz lásky jí dokonce věnoval krásný náramek. Páru to spolu skutečně sluší, proto jim po všech vztahových útrapách jistě všichni přejí, aby jim to konečně vyšlo!

Autor: bin

Diskuze