Petr Rychlý a Petra Kvitová - 4
Zdroj: oficiální zdroj
Těšíme se!

Petr Rychlý se sešel s Petrou Kvitovou a nabídl jí roli. Zamíchá Petra dějem v Ordinaci?

Společnými fotkami s Petrou Kvitovou překvapil ve čtvrtek na sociální síti Petr Rychlý. Populární herec a naše nejúspěšnější tenistka si to na nich rozdali v páce a je zřejmé, že levačka tenistky je po vážném zranění zase v pořádku. Rychlý prohrál na plné čáře. Jejich setkání ale mělo mnohem podstatnější důvod. Víme, co spolu kují…

3 fotky
Z Petry Kvitové a Petra Rychlého se stali přátelé poté, co herec letos v březnu v televizním narozeninovém přání vyzval tenistku k účasti na natáčení Ordinace v růžové zahradě 2. „O Petře Kvitové jsem věděl, že ráda sleduje Ordinaci. A tak jsem jí kromě přání všeho nejlepšího vlastně slíbil roli v Ordinaci za vyhraný zápas. Moc mě potěšilo, když se mi Petra ozvala a moji výzvu přijala,” prozradil Petr Rychlý.

A nezůstalo jenom u jednoho telefonu. Petra dokonce navštívila Petra v Divadle na Vinohradech na představení Hašler, v němž Rychlý exceluje, a právě ten večer vznikly i vtipné fotografie, které zachytily, kterak oba profíci měří síly.

„Můžu potvrdit, že Petra má levačku ve skvělé formě. Tak jí držme palce, ať je vítězný hned její první zápas,” přeje si populární herec. Kvitová bude poprvé po zranění ruky hrát už zítra na Roland Garros. A už také zná i soupeřku. V prvním kole coby patnáctá nasazená bude bojovat s Američankou Julií Boserupovou. Proti sobě ještě nikdy nenastoupily. Pokud by vyhrála, spolu s titulem vítězky zápasu by vybojovala i roli v Ordinaci. „Petře fandím a jsem přesvědčený, že se v Ordinaci potkáme už brzy,” těší se seriálový Čestmír Mázl.

I my se těšíme, tak Petro, zlom vaz!

Autor: niž

Diskuze