Alhanna Butler - 1
Zdroj: facebook.com
Hrdina!

Pes neustále štěkal na těhotnou ženu. Tím jí zachránil život! Jinak by zemřela ona i dítě

Na těhotnou ženu neustále štěkal její pes a byl velmi nervózní. Nejdříve to brala na lehkou váhu. Díky němu nakonec ale přežila ona i tehdy nenarozené miminko.

7 fotek
Alhanna Bulter byla těhotná. Její pes Keola na ni časem začal štěkat a nechtěl se uklidnit. Žena vůbec nechápala, proč to dělá. Fenka ale cítila, že něco není v pořádku a snažil se to své paničce dát najevo.

Alhanna brzy v těhotenství začala pociťovat bolest ve spodní části zad. Lékař situaci vyhodnotil, jako naprosto normální. Takové bolesti má prý mnoho žen. Způsobuje to rostoucí břicho.

Keola jí ale stále strkala čumák k břichu a nedokázala přestat štěkat. Jakoby paničku chtěla upozornit, že něco není v pořádku. „Na internet jsem dala fotku, kde jsem ze srandy napsala, že se Keola chová, jako z filmu Hachiko.“

Lidé jí ale okamžitě začali upozorňovat, že by chování svého psa neměla brát na lehkou váhu. Alhanna se tedy odhodlala zajet do nemocnice. Tam zjistili, že má dvojitou infekci ledvin a okamžitě musela na jednotku intenzivní péče. Keola tak zachránila nejen svou majitelku, ale i jejího tehdy ještě nenarozeného synka!

Autor: mk

Diskuze