Vstávat a cvičit!

Pepa Vojtek shazuje povánoční kila: Zvolil efektivní a příjemný způsob!

Svátky jsou nenávratně v trapu, ale nějaké to kilečko navíc mnohým bohužel na památku zbylo. Vánoční obžerství se týká i rockera a kouče The Voice Pepy Vojtka (53), který se spolu s manželkou Jovankou rozhodl s nežádoucí váhou zatočit.

6 fotek
Týká se to všech a celebrit nevyjímaje. I Pepa Vojtek s rodinou si užil vánoční svátky, jak se sluší a patří. K rodinné pohodě totiž většinou neodmyslitelně patří i dobroty, které nejsou zrovna na vrcholu fitness žebříčků. Spíše naopak. A tak se z nadměrné konzumace cukroví, řízků, salátu, alkoholu a dalších kalorických pochutin vyklube těsnější oblečení a faldíky, které nikdo nechce.

Stejný problém chce řešit i rodinka kouče The Voice Česko Slovensko Pepy Vojtka. Ten má štěstí, že má manželku Jovanku (40), která rozhodně nenechá rodinu se jen tak povalovat a dále kynout.

„Adámek s Bertíkem to měli jednodušší, dostali pod stromeček mimo jiné koloběžky, takže okamžitě je začali prohánět. My s Pepou jsme zvolili méně náročnou očistnou kúru a věnovali se především procházkám. Samozřejmě ovšem ve svižnějším tempu, jednak proto, abychom stačili synům na jejich nových dopravních prostředcích, a logicky i proto, aby shazování bylo efektivnější,“ vysvětlila Blesku Vojtková manželka s tím, že za jejich hubnutím vlastně stojí i jejich aktivní děti.
 

Autor: bin

Diskuze