Kaley Cuoco na Zlatých glóbech
Zdroj: Profimedia / instagram
Ta se toho nebojí

Kaley Cuoco ukázala své vylepšené vnady! To je ale podívaná

Neznámý hacker vykradl populární herečce Kaley Cuoco celý účet a speciálně nahými fotkami se nezapoměl pochlubit celému světu. Jenže na blondýnku si nepřišel...

9 fotek
Kaley Cuoco (30) zásobuje fandy množstvím momentek ze života, přičemž v minulosti toho zvědavý hacker využil a chvíli trvalo, než se z toho sympatická herečka vzpamatovala. 

Neznámý mladík jí totiž vykradl celý účet a speciálně nahými fotkami se nezapoměl pochlubit celému světu. Jenže na blondýnku si nepřišel. Jakmile se to dozvěděla, začala sama na Twitter nahrávat odhalené fotografie. Vypálila tak počítačovému pirátovi rybník. 

Teď pro změnu zveřejnila fotografii, na které jí vykouzlo celé vylepšené ňadro. Herečka se totiž na schůzce se stylistou neskutečně rozdováděla. Kromě tanečních kreací a nespočtu outfitů, které vyzkoušela ve finále skončila jen v župánku. A hned z toho vznikly lechtivé fotky. Kaley si bradavku zakryla ikonou srdíčka a stylistovi, který se neváhal přitulit a hereččino prso pohmatem prozkoumat, přidala masku dědka s brýlemy a knírem. 

Herečka se zkrátka svými chirurgicky vylepšenými ňadry ráda chlubí. Netají se tím, že plastická operace, kterou podstoupila už v osmnácti letech, byla to nejlepší, co pro své tělo a sebevědomí mohla udělat. 

Autor: sim

Diskuze