Pěkně sexy rvačka
Zdroj: isifa.com
Kočičí boj

Pěkně sexy rvačka: Naomi Campbell se porvala s Carou Delevingne. Kvůli Rihanně!

Slavné topmodelky se porvaly kvůli Rihanně. Bisexuálky na sebe žárlily tak moc, až z toho vznikl pořádně velký zápas dvou kočiček. Zřejmě neudžely své nervy na uzdě.

4 fotky
Ze začátku to vypadalo docela nevinně. Modelky se účastnily Pařížského Fashion Weeku, jenže poslední den se stalo něco, co nikdo nečekal!

Naomi Campbell (44) a  Cara Delevingne (22) se moc nemusí, jsou to konkurentky a to nejen na mole. Jejich nenávist se pořádně projevila až na této velké fashion akci. A byl to šok.

Holky jsou prostě holky. Žárlící, přivlastňovací a majetnické pipiny. To známe každá, ale snažíme se aspoň krotit a vyřveme se doma.

Jenže tyto dvě modelky se za to nestydí ani na veřejnosti. Během nedělní party v klubu Paris Castel se dostaly do boje o společnou kamarádku Rihannu. Naomi si totiž myslela, že o ni Cara řekla dost negativní slova. A tak vybouchla!

Svědci tvrdí, že Naomi začala hlasitě řvát na svou mladší kolegyni Caru, která si to samozřejmě nenechala líbít. Místo řevu však použila násilí a holky se začaly prát. Během této "módní" rvačky Cara chytila Naomi za vlasy.

Naomi obvinila Caru z "nerespektování" kamarádky Rihanny a vymýšlení lživých pomluv. Později obě modelky odmítly celou kauzu komentovat. 

Autor: haj

Diskuze