Nemá to lehké

Peklo Týnuš Třešničkové léčbou nekončí: Po návratu z nemocnice ji čekají VELKÉ PROBLÉMY!

Už měsíc a půl leží s popáleninami druhého a třetího stupně krásná youtuberka Týnuš Třešničková (23) v instanbulské nemocnici, kde se snaží navrátit její krásu do původního stavu. Ani po léčbě nebude mít ale hvězda sociálních sítích zdaleka vyhráno!

9 fotek
Týnuš Třešničkovou potkalo koncem září obrovské neštěstí během návštěvy vyhlášené instanbulské restaurace. Jak už každý jistě ví, známá youtuberka zde během nepovedené ohnivé show utrpěla vážné popáleniny, kvůli kterým skončila její dovolená skoro dříve, než vůbec začala. Od tédoby uběhly dlouhé týdny...

Youtuberka od té doby dala fanouškům několikrát o sobě vědět, a podle jejích slov bude zcela v pořádku. Kvůli dlouhé rekonvalescenci v cizině však jistě přišla o bezpočet kšeftů, a kdo ví, jestli si z toho nějaké ošklivé důsledky nakonec i tak neodnese, přinejmenším psychické. Proto je jasné, že restaurace, kde k neštěstí došlo, nevyvázne z problému jen tak.

Týnuš a její přítel Viktor Hajíček se snažili vyrovnat s restaurací mimosoudně. To se ovšem nepovedlo, a tak bude soud nutný. Jenže se musí počkat, až se Týnuš zcela uzdraví. „V tu chvíli začnou dva soudy, jeden civilní a jeden trestní. Nedojde k tomu ale před ukončením léčby české občanky, jelikož do té doby nelze určit míru jejich zranění ani škodu, která jim kvůli této indispozici vznikla,“ vysvětlila pro Extra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Michaela Lagronová. Léčbou celá kauza tedy zdaleka nekončí, ale pro samotnou Týnuš vlastně teprve začíná... Kvůli soudu si bude muset pořád dokola připomínat onen hrůzný zážitek.

Autor: bin

Diskuze