Pavol Habera - 5
Zdroj: Instagram
Zpátky do minulosti

Pavol Habera ukázal fotku z Ria a fanoušci mají druhé Vánoce! Je totiž 20 let stará a zpěváka nepoznáte

Přísný porotce SuperStar a zpěvák Pavol Habera (54) vyštrachal ve svém šuplíčku snímek z návštěvy brazilského Ria de Janeira, který je starý přesně dvacet let. Haberův tehdejší vzhled vás hodně pobaví...

5 fotek
Zapátrat v minulosti někdy rozhodně není na škodu. Člověk totiž může objevit snímky, na které už úplně zapomněl. A mnohdy se nad svým tehdejším vzhledem opravdu pobaví. Pavol Habera se se svými fanoušky na sociální síti podělil o dvacet let starý snímek z Ria de Janeira, kde se právě teď koná olympiáda.

"Začaly olympijské hry v Riu a já jsem si vzpomněl na toto krásné město a hle, co jsem našel. V roce 1996 jsme tam byli s Amforou hrát fotbal. Samozřejmě nás Brazilci roznesli na kopytech, ale my jsme si to s Vašo Patejdlem i tak užili," napsal si na svůj Instagram ke snímku Pavol.

Pavol Habera měl tenkrát dlouhé vlasy a asi málokdo by ho poznal. Z dnešního pohledu je legrační i móda, která se tehdy nosila. Pavol má na snímcích vytahné bílé tričko zastrčené do šortek a i když by si dnes něco takového jen těžko vzal, tenkrát musel být za pořádného borce.

Autor: niž

Diskuze