Pavel Novotný a Kateřina Kristelová - 1
Zdroj: Profimedia
Jestli je to pravda...

Pavel Novotný prozradil drsné rodinné tajemství Kateřiny Kristelové: Proto je zlá! říká

Moderátorka a přítelkyně Tomáše Řepky (44) Kateřina Kristelová (38) se sice snaží vymanit z kauzy s falešnými erotickými inzeráty, ale podle Pavla Novotného za tím stojí hlavně ona. A proč? Původ to má prý v její minulosti.

6 fotek
V polovině března českým showbyznysem a fotbalovou scénou otřásla kauza, ve které se ukázalo, že má policie důkazy proti Kateřině Kristelové a bývalému fotbalistovi Tomáši Řepkovi. Ti společně měli vytvořit erotické inzeráty, kvůli kterým byla poškozená Řepkova bývalá žena Vlaďka Erbová (36). Trestní stíhání na sebe nenechalo dlouho čekat a Kateřina pak přišla s tvrzením, že s tím nemá nic společného a že se mezi svého partnera a jeho bývalou nijak neplete.

Jenže se zdá, že je to všechno jinak. Alespoň důkazy tak hovoří. A nejen důkazy, ale dokonce i bývalý bulvární šéfredaktor Pavel Novotný. Ten má jasno v tom, proč zrovna Kateřina byla údajně ta, která celou kauzu s inzeráty vedla. „Ona je už prostě taková. Je zlá a pomstychtivá. Kdo se má lépe než ona, což se Vlaďka průkazně má, tak kope kolem sebe. Sice chce všem ukazovat, jak se s Řepkou milují a žijí úžasný život, je tomu naopak, ona je nešťastná a zoufalá. Možná to pramení i z jejího dětství,“ prozradil Novotný v internetovém pořadu Lucie, postrach celebrit.

Podle jeho tvrzení stojí za Kateřininou zlobou právě její dětství, které nemělo být zrovna standardní. „Já jsem si totiž o její rodině něco zjišťoval a přišel jsem na to, že její táta, který převáží auta z Německa, měl současně dvě rodiny. Tu, kde byla Kristelová a pak ještě další jednu. Kateřina má proto ještě jednu nevlastní sestru,“ tvrdí Novotný. Myslí si, že to, že Kateřinin otec měl podle jeho zjištění dvojí život, Kateřinu poznamenalo natolik, že má teď potřebu škodit Vlaďce, která jí nic neudělala. Jenom chce po Řepkovi alimenty na syna, které ale bývalý bouřlivák stále neplatí...

Kristelová: Svatba s Řepkou jedině s předmanželskou smlouvou!

Autor: bin

Diskuze