Podívejte se na reportáž

Rozhovor s Pavlem Nevědem: Jaké má novoroční předsevzetí?

Připravili jsme pro vás exkluzivní rozhovor s fotbalistou Pavlem Nedvědem a hokejistou Dominikem Haškem. A představíme vám i jejich dvojníky...

5 fotek

Teď už se mezi voskové sportovce zařadil i Pavel Nedvěd. "Byla odvedená skvělá práce a musím říct, že ta podoba je neskutečná," řekl Prásku! Pavel.

Část těla, která Pavla na jeho soše nejvíce zaujala, je překvapivě koleno, to je podle něho naprosto identické. Za povšimnutí stojí ale i oči.

"Ta podoba je skvělá, i když největší problém měli asi s vlasama, což je možná trošku vidět, ale musím říct, že jsem spolupracoval hodně, je to zase jiná část než ta fotbalová a bylo to hodně zajímavý," pokračoval Nedvěd.

Pavla při návštěvě muzea doprovázela celá jeho rodina. Manželka Ivana i obě děti.

Na jeho podobiznu byl ale zvědavý i bývalý československý fotbalový reprezentant Antonín Panenka, herec Jakub Kohák, tenista Radek Štěpánek, zpěvák Stanislav Hložek a také hokejista Dominik Hašek, který už se sochou v muzeu pyšní déle. "Já myslím, že celkově jsem si podobný, ty boty jsou přesně moje, ty džíny jsou přesně moje, ty ruce všechno, samozřejmě ten účes už dneska mám jiný, proti tomu, jak jsem vypadal před dvěma lety," myslí si Hašek.

Pavel Nedvěd se zařadil mezi 10 nejdražších českých fotbalistů v historii. Ani v současné době se nemá vůbec špatně. Více ve videu.

Autor: mivr, sas

Diskuze