Ordinace: Hejtman Švarc
Zdroj: Nova.cz
Dost ulítlé

Pavel Nečas alias hejtman Švarc se ženil za velmi podivných okolností! Manželku vůbec neznal

28. 6. 2018

Herce Pavla Nečase zná většina diváků především jako hejtmana Milana Švarce ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Mimo herectví se tento sympatický herec věnuje také golfu. Má syny Jonáše (6) a Nikolu (23). Mladšího má s herečkou Zuzanou Vejvodovou. S matkou toho staršího, Simonou Hradilovou, se poznal za velmi podivných okolností.

15 fotek
„To je vtipný příběh. Byl jsem dva roky na vojně, když po revoluci přišla nová pravidla – ženatí, sociální a zdravotní případy jsou po roce a půl propuštěni domů. Já nebyl ani sociální, ani zdravotní případ, tak jsem si řekl, že se ožením. Problém byl, že jsem nikoho neměl. Tak jsem obvolal pár kamarádek, jestli si mě vezmou,“ prozradil Nečas deníku Blesk.

To mu ale nevyšlo, protože většina jeho kamarádek už byla zadaná. „Jejich partneři byli proti. Už jsem ztrácel naději, ale pak jsem se zastavil v Olomouci, kde jsem hrál v divadle, a potkal tam kamaráda. Ptal jsem se, zda by pro mě neměl nevěstu. Řekl mi o nějaké Simoně Hradilové, jenže mně jel za hodinu vlak zpátky do kasáren. Už jsem ztrácel naději, ale pak jsem šel na záchod, a najednou proti mně holka. Říkám: Nejsi Simona Hradilová? A ona, že jo. Povídám: Super, potřebuju si tě vzít.“

Simona kupodivu souhlasila a Pavla Nečase si skutečně vzala za manžela. Ačkoliv byla svatba dost narychlo a oba dva se téměř neznali, vydrželo jim to nakonec úctyhodných 13 let. „Říká: V klidu, kdy a co si mám vzít na sebe? Tak jsem jí řekl, že je to jedno, klidně šaty z operety. Pak opravdu za tři týdny přijela, za velkého smíchu jsme se vzali, pozval jsem ji na guláš a odjela s tím, že až to utichne, tak se rozvedeme. Po deseti měsících dorazila a za půl roku jsme měli znovu svatbu v kostele. Byli jsme spolu 13 let a máme syna Nikolu," říká s úsměvem herec.

Autor: mk

Diskuze