Patrik Děrgel - 1
Zdroj: Instagram
To to trvalo

Patrik Děrgel si konečně založil Instagram! Podělil se o zajímavé záběry ze zákulisí Tvojí tváře

Oblíbený účastník Tvojí Tváře Patrik Děrgel potěšil své příznivce. Konečně si totiž založil Instagram a ukázal na něm i něco ze zákulisí Tváře.

4 fotky
V nejnovější řadě show Tvoje tvář má známý hlas účinkuje také herec a zpěvák Patrik Děrgel. Své fanoušky a především fanoušky si získal už v roce 2013, kdy se objevil v seriálu Ulice. Mnoho jeho příznivců smutnilo, že nemá jejich oblíbenec Instagram. Teď to Patrik ale konečně napravil!

"Můj první den na instagramu, první noc s Instagramem a první uměle zuby. Díky Jamesi Browne...," ohlásil svůj příchod na sociální síť Patrik, který během prvního dne přidal hned několik příspěvků. Jako úplně první přidal fotografii z koncertu své kapely EMA a následoval snímek z Paříže. Kromě toho můžete na jeho instagramovém profilu nahlédnout i do zákulisí Tvojí tváře. Uvidíte třeba,jak Patrikovi nanášeli šílenou modrou masku

Zdá se, že Tvoje tvář přiměla k založení Instagramu i další soutěžící. Mezi ně patří například oblíbená herečka z Ordinace v růžové zahradě 2 Michaela Badinková. Ta už v sobotu předvede pořádně žhavé číslo coby Nicole Scherzinger z Pussycat Dolls. Máte se rozhodně na co těšit!

 

Autor: mk

Diskuze