Zdroj: TV Nova
Jedno končí a druhé začíná

Patricie Solaříková se vyjádřila ke konci v Ulici: Věřím, že mě pochopíte!

To, co si věrní fanoušci Ulice nedokázali představit, se stalo skutečností. Jedna z hlavních hvězd seriálu odchází. Už brzy se tak budou diváci loučit s představitelkou Terezy Jordánové Patricií Solaříkovou (30). Co ke svému odchodu řekla?

8 fotek
Když se řekne hlavní postava Ulice, mnoho lidí si jistě jako jednu z prvních vybaví Patricií Solaříkovou. Ta se v roli Terezy Jordánové objevuje v seriálu pravidelně už od pilotního dílu, který byl odvysílán začátkem září 2005.

Teď ale pro fanoušky a příznivce seriálu přišel šok! Tereza Jordánová z Ulice zmizí a s ní i samotná Patricie. To, že k tomu dojde, si mnozí diváci mysleli už delší dobu. A nyní to i sama herečka oficiálně potvrdila na svém Instagramu.

„Dobré ráno moji milí, po dvou měsících vám konečně můžu odpovědět na tolik kladenou otázku. Ano, končím v Ulici. Po 13 letech jsem si řekla, že “v nejlepším se má přestat”. Tím myslím své nejlepší, nejlepší “Terezy”. Jsem nesmírně vděčná za všechno, co mi Ulice za ta léta dala. Vždycky byla, je a bude důležitou součástí mého života. Ale po 13 letech jsem už cítila, že je na čase, jít dál. Věřím, že mě pochopíte a že si i někteří z vás rádi od Terezky Jordánový/Kučerový odpočinou, já jsem to potřebovala,“ vyjádřila se ke konci v seriálu herečka.

Jak se ale říká, nikdy neříkej nikdy, a tak kdo ví, třeba se diváky tolik oblíbená Tereza do Ulice jednou vrátí stejně jako její brácha Matěj (Jakub Štáfek).

Zatím si ale herečku můžete stále ještě užívat na televizních obrazovkách každý všední den v 18,25 na Nově a také v novém online pořadu na NovaPlus s názvem Jak to vidí MasterChef, ve kterém se Patricie ujala role moderátorky!
 

Autor: bin

Diskuze