Patricie Solaříková se vdala
Zdroj: Instagram, Patricie Solaříková
Prásk.tv

Solaříková se vdala v lese. Tohle jí pejsek udělal se šaty!

Patricie Solaříková (30) do toho konečně praštila. Svatba s přítelem Tiborem Pagáčem (27) proběhla o víkendu. Herečka v minulosti Prásku prozradila, že bude v lesním stylu a svoje slova dodržela. Při velkolepé události samozřejmě nesměli chybět její pejsci. Jeden z nich ale málem způsobil pořádný průšvih.

10 fotek
Svatby už se oba nemohli dočkat. Patricie Solaříková a Tibor Pagáč se představou o ní nijak netajili. „Bude to takové celé přírodní. Myslím, že se tomu dnes říká rustikální. Obřad bude v lese. Na svatbě budou všichni, které máme rádi a všichni, kdo jsou pro nás důležití. Hostů bude tak do devadesáti lidí,“ prozradila Prásku Solaříková na začátku května s tím, že den D proběhne někdy po letních prázdninách.

To se ale nestalo. Herečka se zřejmě chtěla vdát v poklidu, a tak tak učinila o pár měsíců dříve, než původně říkala. Fanoušci jí to rozhodně nezazlívají a mají radost z každého zveřejněného snímku. A že jimi herečka nešetří!

Kromě blízkých na svatbě nechyběli ani její psi – starší Jackie a mladší Čolda. Jeden z nich mohl způsobit pořádný průšvih, ale to Patricii vůbec nevadí. „Nedá se nic dělat, tahle fotka si prostě zaslouží bejt ve feedu. Přísahám, že byl čistej,“ napsala na Instagram ke snímku, kde jí Čolda sedí na svatebních šatech. Pod ním je vidět, jak je zmačkal. Stačilo, aby hrábl pacičkou a látka by se roztrhla. Jiná nevěsta už by byla hysterická, ale Patricie je zkrátka v klidu.

„Nedokážu ani popsat, jak nádherný to bylo. Především díky lidem, kteří s námi ten den oslavili. Pořád vstřebávám každou vteřinu,“ popsala svůj den u dalších fotografií. Pořád se zřejmě nemůže vzpamatovat z toho, že je něčí manželka.

Patricie Solaříková: Být kyselá je zbytečné, lepší je mít dobrou náladu
Patricie Solaříková: Diety mi nefungují, mám vlastní trik

Autor: Han

Diskuze