Patricie Solaříková - 1
Zdroj: Instagram
Nádherná nevěsta

Patricie Solaříková překvapila fanoušky FOTKAMI ve svatebních šatech: Bude svatba!

11. 9. 2018

Oblíbená herečka ze seriálu Ulice Patricie Solaříková (29) překvapila fanoušky na sociálních sítích. Zveřejnila totiž fotografie ve svatebních šatech. Chystá snad veselku?

6 fotek
Sympatická herečka Patricie Solaříková, která hraje v seriálu Ulice Terezu Jordánovou, velice překvapila své fanoušky na sociální síti, když se ukázala na novém snímku ve svatebních šatech. Jako nevěstě jí to velmi sluší. Fanoušci okamžitě začali spekulovat, zda herečka nechystá veselku. Někteří jí rovnou přáli vše nejlepší a obdivovali, jak krásně jako nevěsta vypadá.

Herečka vše brzy uvedla na pravou míru. „Ne, nebojte, nevdávám se, jen fotíme plakát k novému divadelnímu představení Dokonalá svatba,“ napsala v Instastories Patricie, která se v inscenaci Divadla pod Palmovkou objeví už koncem listopadu.

Kromě divadelní svatby herečku čeká ještě jedna, ta seriálová. Bylo to vůbec poprvé, kdy se Patricie Solaříková objevila před kamerami jako nevěsta. „Myslím si, že je to takový zásadní moment, na který všichni čekali. I já jsem se na to natáčení těšila, protože přeci jenom s Terezou žiju už 13 let,“ prozradila.

Seriál Ulice můžete sledovat každý všední den od 18:25 na TV Nova. Pokud jste nestihli uplynulé díly, můžete je zdarma zhlédnout na video-portálu Nova Plus.

Autor: mk

Diskuze