Seriál Ulice: Jakub Štáfek odbourá na place nejen Patricii Solaříkovou
Zdroj: TV Nova
Sourozenecká láska?

Patricie Solaříková a Jakub Štáfek konečně spolu! Trvalo to dlouhých 6 let. FOTO

Herečka Patricie Solaříková a její herecké dvojče Jakub Štáfek jsou už nerozlučitelnou dvojkou pro všechny fanoušky Ulice. O to krásnější je zjištění, že se herci mají rádi i ve skutečnosti.

6 fotek
Rivalita, nenávist, přetvářka? Ani náhodou! Takové jaké je znáte z Ulice, takoví jsou i ve skutečnosti. Alespoň co se vzájemných vztahů týká. Patricie Solaříková a Jakub Štáfek od samého počátku nekonečného seriálu tvoří dominantní sourozeneckou dvojici Jordánových, kteří celé roky baví svými scénami, jež ukazují, jak to v životě chodí mezi sourozenci.

Jejich vztah však není přátelský pouze na place, dvojice mladých herců jsou kamarády i ve skutečnosti, a tak si našli ve svém nabitém programu trochu času na to, aby se setkali i mimo hostivařské ateliéry, kde se Ulice natáčí. Patricie s Kubou zašli společně na večeři, což herečka na sociální síti, vzhledem k jejich pracovnímu vytížení, trefně okomentovala: „Na véče s Kubínem. Asi po 6 letech! Tak snad půjdeme zase dřív, než za 6 let.“

Podle snímku to vypadá, že oba herci berou své zaměstnání zodpovědně a ví, že být atraktivní před kamerou, není vůbec na škodu. Aspoň tomu napovídá dietní salátek, který si sourozenci Jordánovi dopřáli. V seriálu Ulice se Jakub momentálně jako Matěj potýká s problematickým otcem Lucky Weberové, který už začal vyhrožovat i samotné Tereze, která o bratrově vztahu s Luckou od začátku ví. Matěj se však rozhodl přepracovanost a stres vyřešit náhlým odletem na Kanáry a s sebou nebere nikoho jiného než Otíka Puklického. Jak tenhle zbrklý nápad dopadne? Dívejte se už dnes večer v 18,25 hodin na seriál Ulice na TV Nova!

Autor: bin

Diskuze