Manželská hádka
Zdroj: Profimedia
To nevymyslíš!

Páru se nedařilo počít dítě, a tak žádal umělé oplodnění. Testy však odhalily krutost, která je žene k rozvodu!

Mladý pár z amerického Mississippi byl spolu velmi šťastný. Po svatbě se manželé přirozeně začali snažit o miminko, jenže jim to vůbec nešlo. Otěhotnět přirozenou cestou se ukázalo jako zcela nemožný způsob. A tak se rozhodli pro umělé oplodnění.

 Před umělým oplodněním bylo potřeba udělat několik testů. Když však přišel lékař s výsledky a manželům je oznámil, nezmohl se nikdo na jediné slovo. Zjistilo se totiž, že manželé jsou ve skutečnosti dvojčata!

Lékař si nejdříve myslel, že musí jít o blízké příbuzné. Jenže další testy rozkryly poněkud děsivou pravdu. Když se manželé dozvěděli, že jsou ve skutečnosti dvojčaty, mysleli si, že si z nich lékař jen utahuje a začali se smát. Smích je však brzy přešel. Do té chvíle neměli o svém sourozeneckém vztahu ani páru.

To, že se narodili ve stejný den, považovali za pouhou náhodu. Stejně jako to, že si jsou podobní. A jak to, že o svém původu nevěděli? Jejich biologičtí rodiče totiž zemřeli při autonehodě, když bylo dvojčatům pár měsíců. Následně byla dána k adopci, a to každý zvlášť. Osud je ale stejně svedl dohromady, i když poněkud nešťastně. Dvojčata nechtěla ani zveřejnit svá jména a podobiznu a v současné době jsou na dně. Pokouší se vyřešit budoucnost svého vztahu...

Autor: niž

Diskuze