Jaroslav Smejkal - 1
Zdroj: Herminapress.cz
Povedené představení

Party roku? Představení nového klipu Jara Smejkala mělo hollywoodské parametry

Sexy Aneta Vignerová, dokonalá Kateřina Mátlová, "sporťák" Martin Čermák, moderátorka Veronika Sasková nebo herečka Bára Mottlová uvedli společně nový Smejkalův klip. A bylo se na co koukat.

13 fotek
Nejvýraznější účastník loňské Superstar představil v pátek 1. srpna v pražském baru videoklip k novému songu z dílny Mafia Corner "Jsem tu sám". Kmotrou videoklipu se stala Miss České republiky 2009 Aneta Vignerová.

Křest podpořila hojná účast médií i známých osobností, např. herečka Bára Mottlová, moderátorka Štěpánka Decastelo, zpěvačka Kateřina Mátlová či "sporťák" Martin Čermák. Dvouhodinový program moderovala Veronika Sasková, během večera zazpívala královna českého RnB a soulu Dannie.

Song Jsem tu sám pochází z dílny Mafia Corner, slovenského producentského dua, které spolupracovalo s tak velkými jmény jako např. Keane, The Saturdays nebo JLS. Videoklip natočil tým Gag media, který vyprodukoval video již k Nevermind.

"Celý večer se opravdu povedl. Byl jsem hodně vystresovaný, neboť zorganizovat tuto událost zabralo přes týden neustálé práce. Pár hodin před premiérou nám vybouchl projektor, bez kterého by promítání videa, hlavní hřeb večera, neproběhlo. To byla třešnička na dortu před nervovým kolapsem. (smích) Naštěstí vše dobře dopadlo, nabitý program postupně přešel do afterparty a všichni se náramně bavili," uvedl permanentně dobře naladěný zpěvák.

NA JARŮV KLIP SE MŮŽETE PODÍVAT ZDE

Autor: pul

Diskuze