Krásky a jejich lásky

Partneři českých olympioniček: Kdo jsou lásky Ester Ledecké, Evy Samkové a dalších sportovkyň?

Jsou krásné, sexy a ve své sbírce mají olympijskou medaili... ale jsou volné? Nebo zadané? Koho si doma hýčkají naše slavné olympioničky?

Mezi velkou výpravou českých sportovců na ZOH v Koreji letos najdeme i 22 žen a dívek. A ne jen tak ledajakých. Jak vypadají nadějné české sportovkyně, když odhodí helmy, kulichy a sportovní vybavení?

Jednou z nejvýraznějších žen olympiády se stala dcera Janka Ledeckého, Ester. Ta překvapila celý svět a získala hned dvě zlaté medaile. Možná, že i díky tomu, že má kolem sebe špičkový tým lidí. Kdo jí je ale nejblíž a plní vše, co jí na očích vidí?

Ester Neustále trénuje a snaží se být co nejlepší. Ovšem to je vidět i na jejím vypracovaném těle! Má ale čas i na osobní život. Její bratr totiž v jednom z rozhovorů prozradil, že má jeho sestra vážnou známost.

A tohle je on - Esteřina srdce šampion - basák Petr Petřek! Muzikantů má kolem sebe Ester plno, a ne nadarmo se říká, že si svého partnera vybíráme podle svých rodičů.

Vizuální převahu by mělo mít Česko i v okamžiku, kdy si lyže nasadí Markéta Davidová. Talentovaná biatlonistka na lyžích všem při své premiére na olympiádě ukázala, že i sportovkyně mohou být krásné.

Přátelé jí říkají Makula, trenéři v ní zase vidí obrovský talent. Miluje zvířata a je to pořádný smíšek, také miluje jednorožce a to především proto, že je považuje za symbol pozitivní energie. A teď jedna radostná zpráva pro pány - Podle všeho to vypadá, že je Markéta nezadaná!

Vynechat samozřejmě nemůžeme ani snowboardcrossařku Evu Samkovou. Léta hrají v jejím životě neodmyslitelnou roli dva muži - její trenéři. Bylo by ale s podivem, kdyby krásná olympionička s pořádnými přednostmi byla nezadaná. Poslední zprávy mluvily o příteli Jakubovi, který dlouhá léta patřil do Eviny party kamarádů. Kamarádství se pak ale přehouplo v něco víc a láska byla na světě.

A jaké partnery mají další české reprezentantky? Na to se podívejte ve videu.

Autor: mk

Diskuze