Nová hra - 1
Zdroj: Instagram
Vidíte je tam?

Parta kamarádů pobláznila internet novou hrou. Vaším úkolem je na fotkách najít dildo!

Parta kamarádů se rozhodla zabavit celý internet novou hrou. Na svůj Instagram přidávají fotky běžných situací a vaším úkolem je na nich najít skrytou sexuální pomůcku. Zvládnete to?

11 fotek
Před pár lety se parta bláznivých kamarádů rozhodla zabavit celý internet vskutku zajímavou hrou. Kluci si založili instagramový účet s názvem Subtle Dildo a začali tam přidávat zdánlivě „normální“ fotky. Snímky jsou pořízené za běžných situací, jako je například vytírání rozlitého vína, sledování televize nebo hraní tenisu.

Úkolem fanoušků této povedené partičky je však na každé fotografii najít dobře ukryté dildo. Je to však opravdu zapeklité, protože jak můžete sami posoudit, tak si kluci dají s každým snímkem záležet a dildo schovají na místo, kde byste ho pravděpodobně vůbec nečekali.

Kluci si nejspíš vzali inspiraci z daleko známější hry: Kde je Waldo? V ní musíte hledat brýlatého chlapce v pruhovaném tričku. Tito kamarádi však dali této oblíbené hře daleko širší a zajímavější rozměr. Instagramový účet Subtle Dildo v tuto chvíli sleduje přes 60 tisíc lidí. Připojíte se k nim i vy a budete hledat s nimi?

Autor: bin

Diskuze