Paris Hilton - 1
Zdroj: Profimedia
Stčí do kapsy mladší ročníky

FOTO: Paris Hilton předvedla, že na to pořád má! Takhle sexy už dlouho nebyla!

Dědička a celebrita z povolání Paris Hilton dokázala, že i po třicítce může mít žena dokonalou postavu. Designér Philipp Plein navrhl speciálně pro ni šaty, které odhalily její perfektní křivky.

Příležitost projít se po mole v italském městě módy Miláně si nenechala ujít dědička hotelového impéria Paris Hilton (35). Její kamarád, návrhář a designér Philipp Plein, vytvořil speciálně pro ni luxusní černé šaty s průstřihy, rozparky a zlatými řetízky, které nechaly všechny návštěvníky přehlídky obdivovat její stále dokonalé křivky. Třešinkou na dortu pak byly zdobené gladiátorky na vysokém podpatku, které jsou hlavním prvkem kolekce na jaro/léto 2017.

Mladé dědičce se v pracovním životě stále daří. Svoje slavné jméno dokázala vskutku zúročit jak nejlépe mohla. Od skandálu, kdy po internetu kolovalo její erotické video, šla dědička do sebe. Vyzkoušela si být herečkou, zpěvačkou, návrhářkou, vydala dokonce i autobiorafickou knihu. Je hlavní hvězdou reality show The Simple Life. Naposledy své jméno propůjčila řetězci diskoték, které se s velkým úspěchem otevřely na několika místech světa.

Jen v osobním životě to není žádná sláva. Po několika kratších i delších románcích je nyní Paris oficiálně sama. Posledním partnerem, kvůli kterému se odstěhovala do Švýcarska, byl Thomas Gross. S tím se ale letos v dubnu rozešla a vrátila se zpět ke své čivaví rodince do Ameriky, kde si opět hýčká svůj velmi výdělečný byznys a je celebritou na plný úvazek. 

Autor: sim

Diskuze