Ross Asdourian - 1
Zdroj: facebook.com
Šílené!

Pár si užíval sex, když v tom uslyšeli podivný zvuk. Muž rozsvítil a ucítil obrovskou bolest!

Muž si užíval soulož se svou partnerkou. Když byli v tom nejlepším, ozval se podivný zvuk. Rozsvítil a přišla šílená bolest!

4 fotky
Američan Ross Asdourian (32) si při sexu přivodil hrozivý úraz. Chvíle rozkoše, které prožíval s partnerkou, narušil podivný zvuk, po kterém "následovalo peklo", jak sám popisuje. "S přítelkyní jsme to dělali na pejska. Byli jsme výborně rozjetí a potom začala dorážet pouze ona. Vtom něco puklo a já pocítil ukrutnou bolest," vzpomíná.

"Rozsvítil jsem, moje partnerka nechápala, co se děje, protože bolest byla tak strašná, že jsem nemohl ani křičet, pouze jsem se svíjel," pokračuje v popisování nešťastné události. Po příchodu do nemocnice mu lékaři dlouhé hodiny operovali kavernózní tkáň. Jde o dva sloupce tkáně táhnoucí se po stranách penisu, které se při erekci naplní krví a pokud se na ně klade příliš velký tlak, může to způsobit jejich protržení. Tomuto stavu se říká fraktura penisu.

"Totéž se stane, pokud naplníte balón vodou. Pak stačí větší tlak zvenčí a on prostě praskne," vysvětluje urolog Rajveer Purohit. Ross nemohl kvůli úrazu ani močit, musel používat katétr. Po třech letech se rozhodl o svém zážitku napsat knihu, kterou pojmenoval trefně - Broken Bananah: Comedy, Life, Sex ... Without Penis".

V knize Ross popsal svůj úraz od chvíle, kdy k němu došlo, až do konce dlouhodobé léčby. "Všichni muži s podobnou zkušeností vědí, že nepřeháním. Je to opravdu nepředstavitelná bolest. Přesto se díky mé knize nyní všichni mohou nad touto vážnou tématikou i pousmát," uvedl.

Autor: mk

Diskuze