James a Kate Wright - 1
Zdroj: facebook.com
To je smůla

Pár si jako místo svatby zvolil svůj vysněný hotel. Když přijeli na místo, zhroutil se jim celý svět!

Když byl pár na dovolené, byli z místa natolik uchváceni, že si ho o dva roky později vybrali pro svoji svatbu. Když ale mělo dojít k veselce, stala se velmi nepříjemná záležitost.

2 fotky
James a Kate Wright byli před dvěma lety na dovolené v Mexiku v nejmenovaném resortu. Natolik se jim tam zalíbilo, že se napřesrok rozhodli na stejném místě uspořádat svatbu. To ale netušili, co je potká...

Za letenky z Anglie zaplatili neuvěřitelných v přepočtu 210 tisíc korun. Rodina, která byla na obřad pozvaná, dohromady dokonce 260 tisíc. Takže jenom půl milionu stál přesun do vysněného hotelu. Jenže bohužel sen se na místě proměnil v hotovou noční můru. Z hotelu bylo staveniště!

„Od příjezdu to byla katastrofa. V našem pokoji byl nefunkční záchod a rozbil se i ventilátor. Druhý den jsme zjistili, že pohovka je zlomená a nemůžeme si na ni sednout. To však nebylo to nejhorší. Zjistili jsme, že velká část hotelu prochází rekonstrukcí a je to vlastně staveniště,“ promluvila nešťastná Kate pro The Sun o nejhorší noční můře každé nevěsty.

Navíc byl vypuštěný bazén a všude po hotelu se pohybovali dělníci. Naštěstí ale Kate se svým nastávajícím byli ubytováni v části hotelu, kde se nerekonstruovalo. I přes všechny komplikace se svatba na místě nakonec udála. Bohužel však vzpomínky nebudou úplně podle jejich očekávání...


 

Autor: bin

Diskuze