Katie Stephens a Eddie Zytner - 1
Zdroj: facebook.com
Hrůza!

Pár se procházel po pláži: Netušili, co strašného si z ní donesli domů! Lékaři si nevěděli rady

14. 2. 2018

Mladík se svou dívkou si vyjeli na dovolenou. Z romantické procházky po pláži si domů odvezli nemilý "dáreček". Lékaři si s tím nevěděli rady...

8 fotek
Pár Katie Stephens (22) a Eddie Zytner (25) z kanadského Ontaria si vyjeli na dovolenou do Dominikánské Republiky. Ubytovali se v resortu Punta Cana a šli se bosky projít na pláž. To se jim ale vymstilo.

Romantická procházka se zdála naprosto v pořádku a po celý pobyt vše probíhalo, jak má. Ovšem po návratu do rodné země, je začaly pořádně svědět nohy. Ani jeden z páru to ale neřešil. Mysleli si, že je pravděpodobně něco poštípalo. To byl ale omyl.

Později jim nohy začaly otékat a objevily se na nich šílené boláky a puchýře. Katie se o historku rozhodla podělit na Facebooku. S Eddiem se prý obrátili na dva doktory, ale ti si nevěděli rady. Až třetímu se prý podařilo identifikovat, o co jde.

Třetí lékař už se totiž s obdobným případem setkal u turisty, který se vrátil z Thajska. Nohy Katie a Eddieho napadli paraziti s názvem larva migrans. Lék Ivermectin, který se na tyto parazity předepisuje, však v Kanadě nemá licenci. Museli ho tedy shánět ve Spojených státech amerických.

Autor: mk

Diskuze