Jana Lonova a Nikolaj Kostěněvsky - 1
Zdroj: VKontakte
Odporní rodiče!

Pár se online natáčel při sexu: Kde při tom byla jejich dcera (3), vás zvedne ze židle! VIDEO

Rodiče dvou dětí si užívali sexuální hrátky v kuchyni, natáčeli se při tom a vše vysílali živě na internet. Kde přitom byla jejich tříletá dcera?

5 fotek
Ruští rodiče Jana Leonov (23) a Nikolaj Kostenovsky (32) z Jaroslavle se natáčeli při sexu a video vysílali online na sociální síť VKontakt. Sexuálním hrátkám se oddávali při poslechu romantické písně vítěze Eurovision Songu 2008 Dimy Bilana.

Pár přes všechno vzrušení asi zapomněl, že je s nimi doma ještě jejich tříletá dcerka. Ta skrze pootevřené dveře vešla do kuchyně, kde se její rodiče milostným hrátkám oddávali. Na videu je vidět, že zůstala stát opodál a rodiče celou dobu pozorovala.

Dítě bylo rozrušené a slyšet byl i pláč. Úřady nezodpovědným rodičům děvče odebrali a umístili jej do nemocnice, aby lékaři provedli psychologická a další vyšetření."Dítě je v bezpečí. Teď s ním pracují lékaři a psychologové. Budou zjišťovat, či jde o jediný případ, nebo zda se podobné situace v domácnosti stávají častěji," řekl dětský ombudsman Mikhail Krupin.

Video, které stále koluje po internetu, vyvolalo množství ohlasů na sociálních sítích. Záběry nyní prošetřuje výbor zaobírající se závažnou trestnou činností. Kdyby se ukázalo, že jsou podobné praktiky v domácnosti manželů na denním pořádku a nebyla to výjimka, mohli by jim být odebrány obě děti. Kromě dcerky mají ruští rodiče ještě staršího syna. Dvojice by dokonce mohla skončit ve vězení.

Autor: mk

Diskuze