Naffi a Racheli Goldman - 1
Zdroj: Profimedia
Smutný příběh

Páru se narodila vymodlená dcera. Když ji lidé uviděli, přáli jí smrt! FOTO

Manželé Goldmanovi se celé dva roky snažili o miminko. Postupem času ztráceli naději, že to půjde, ale nakonec se rodiči stali! Bohužel nastaly komplikace, které nikdo nečekal.

7 fotek
Když se Naffimu a Rachel narodila jejich vytoužená holčička, bohužel zjistili, že je vážně postižená. I přesto všechno, jak to Rachel bolelo, zveřejnila na facebooku fotku s holčičkou. Tak ohavné reakce nejspíš nečekala!

Je to neuvěřitelné, jak lidé dokážou být krutí vůči ostatním. Po dvou letech zkoušení o početí, byla Rachel moc ráda, že se to povedlo a i ve chvíli, kdy jí doktoři oznámili, že se jejich malá Batya narodí postižená, rozhodla se se svým manželem, že si jí přesto nechají.

Po zveřejnění fotky na sociální síť se začaly množit ošklivé komentáře a jeden z nich i přál malé holčičce smrt! Batya se narodila s vážnou poruchou, kdy nedokáže sama dýchat a má zdeformovanou lebku, zkroucenou páteř a je slepá a hluchá.

Rachel se o jejím postižení dozvěděla v 7. měsíci těhotenství, a odmítla se jí vzdát. Nečekala, že se setká s takovým nepochopením a zlem ze strany druhých lidí.

Život mimo společenské normy: Victoria a Johny se úplně oprostili od klasického zaměstnání, dluhů a placení účtů
Lilah zemřela 9 dní po narození. Zdrcení rodiče se rozhodli proměnit tragédii v dobrý skutek

Autor: nat

Diskuze