Manželé pronajali byt přes Airbnb
Zdroj: Profimedia
Hnízdečko lásky

Pár pronajal svůj dům přes Airbnb! Když se vrátili z dovolené, z jejich domova byl "bordel"

Mladý nizozemský pár jel na dovolenou, takže se rozhodl dát po pronájmu svůj dům v Amsterdamu přes Airbnb. Když se vrátili, zůstali v šoku!

Nizozemci využili možnost internetové společnosti Airbnb a před odjezdem na dovolenou pronajali svůj dům v Amsterdamu. Ani náhodou ale nečekali, že je po návratu čeká takové překvapení!

"Z našeho domu udělali bordel. Byl to doupě, ve kterém pracovali tři prostitutky. Na pohovce jsme našli kopu bílých skvrn. Naše nejhorší domněnky nám potvrdila policie. Stejně znečištěné jsou i matrace a koberce. Je to hnus," uvedli znechucení manželé, kteří momentálně přespávají na nafukovacích matracích, protože na ty původní se neodváží lehnout.

Pravomoci policie jsou však v tomto případě omezené. Prostitutky nebyly ilegální přistěhovalkyně a nestaly se ani oběťmi obchodování s lidmi nebo nucené prostituce. V Holandsku je prostituce legální. "Ty ženy mohly dostat tip na náš dům přes Airbnb nebo přes uklízečku, která věděla, že budeme delší dobu mimo," domnívají se majitelé.

Autor: mk

Diskuze