Děsivý detail v pozadí - 1
Zdroj: Twitter
Tohle tam být nemělo

Pár na zveřejnil svoji společnou FOTKU: Lidé na internetu si ale okamžitě všimli té prosťárny za nimi!

Moderní technologie čím dál více ovlivňují náš každodenní život – bez sdílení a posílání fotek nebo videí si pomalu neumíme naši existenci ani představit. Co se ale stane, když omylem vyfotíte něco, co mělo zůstat utajené a nebo něco, co na fotce vůbec nemělo být?

Lidé na internet často sdílí mnoho fotografií. Twitter, Instagram, Facebook - sociální sítě se staly neodmyslitelnou součástí života mnoha z nás. Někdy ale rozum zůstává stát nad tím, cos e na nich objeví.

Znáte to, chcete si vyfotit krásnou fotku. Uděláte množství podobných snímků a pak prohlížíte, která z nich je ta nejlepší. Když už se sami sobě na nějaké líbíte a přijde vám, že je perfektní, často se pak všimnete nějakého detailu v pozadí, který vám ji zkazí.

Podobně to měl tento mladý pár, který si chtěl na oslavě pořídit krásnou společnou fotku. Když se sami sobě na nějaké konečně líbili, zveřejnili ji na internet. Netrvalo dlouho a lidé si okamžitě všimli detailu v pozadí, který fotku kazí. Jedna dívka uprostřed rozhovoru, ukazuje na někoho prostředníčky. Příště by měli fotku raději pořádně prohlédnout a oříznout.

Autor: mk

Diskuze