Jennifer Aniston v plavkách
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Pár kilo navíc nevadí: Jennifer Aniston (50) se ukázala v bikinách

Jennifer Aniston (50) má na svůj věk postavu skvostnou. Naposledy ji paparazzi nachytali na oslavě narozenin Courteney Cox (55), se kterou kdysi hrála v seriálu Přátelé. Jennifer byla oblečená jen do titěrných modrých plavek a zdálo se, že pozornost fotografů jí ani nevadí. Vzhledem k tomu, že ji sledují na každém kroku, musela o nich vědět.

12 fotek
Na herečku Jennifer Aniston je nádherný pohled. Postavu měla vždycky vypracovanou. Však na sobě pracuje takřka každý den a nemá žádné děti. Moc dobře si uvědomuje, že jako jedna z nejžádanějších hereček, musí vypadat neustále perfektně.

Nutno podotknout, že ještě před pěti lety byla o něco málo hubenější. K blížící se padesátce jí zkrátka trošku narostlo bříško. Těhotenství je tedy vzhledem k věku nepravděpodobné. Herečka teď navíc ani nikoho nemá a je tomu už přes rok, co si řekli sbohem s hercem Justinem Therouxem.

Za pár kilo navíc může zřejmě věk. Jennifer si z toho ale nic nedělá. V bikinách se ukázala ve slunném Mexiku, konkrétně v Cabo San Lucas, kde slavila narozeniny své kamarádky Courteney Cox. S tou se seznámila při natáčení legendárního seriálu Přátelé.

Plavky: Vyberte ty, které prodlouží nohy, zúží pas, či zvětší prsa
Nestihly jste zhubnout do plavek? S estonskou dietou to doženete za týden

Autor: Han

Diskuze