Papoušek
Zdroj: facebook.com
Nebezpečný práskač

Papoušek svěřil ženě hrozivé tajemství! Jejího manžela přistihl při něčem, co se nemělo dostat na povrch!

Mít doma mluvícího papouška má jisté výhody. Tento domácí mazlíček má totiž skvělé pozorovací schopnosti a poví všechno, co vidí. Nepotřebujete mít třeba manžela pod nenápadným dohledem?

Těžko říct, zda je toto záměrem párů, které si do společné domácnosi pořídí mluvícího papouška, nebo jim jde jen o inteligentní zvíře, se kterým je někdy velká legrace. 

Jeden takový papoušek nedávno pořádně zavařil manželovi, který své ženě prováděl hrozné věci přímo v jejich společném domě. Aférka, kterou si začal s jejich služebnou, se díky domácímu mazlíčkovi dostala na povrch velmi netradičně. 

Papoušek totiž začal paničce doma říkat různá erotická slova a sladká spojení se sexuálním podtextem. Žena tato slova od manžela už pěkných pár let neslyšela, a tak pojala podezření, které dle svých slov už stejně nějakou dobu měla. S důkazy, které nečekaně získala od papouška, se vydala na policii.

V Kuvajtu, odkud pár pochází a kde žije, je totiž nevěra podle místních pravidel nezákonná. K soudu se tento případ ale nedostal, protože státní zastupitel nemohl papouška považovat za věrohodný důkaz. Prý není jisté, že intimní rozhovor neslyšel v televizi nebo v rádiu.

I tak se ale nevěrný manžel dostal do nemilosti svého národa. Noviny a média totiž o situaci spravily celou Asii. Příště tedy nepodvádět, nebo si alespoň dávat pozor na to, kdo se „dívá“...

Autor: sim

Diskuze