Sharon Stone - 4
Zdroj: Bazaar / Isifa
Babička? Ne! Dračice

Sharon Stone se ukázala nahá! Skoro v 60 letech by mnoha modelkám nakopala zadek

Herecká ikona Sharon Stone (57) nafotila titulní stranu módního magazínu. Zahodila všechen stud a ve svých téměř šedesáti letech se ukázala v rouše Evině. Co na to říkáte?

8 fotek
Proslavila se scénou ve filmu Základní instinkt, kde si zahrála provokativní psycholožku Catherine Tramellovou. Jako krásná blondýnka překypující sexappealem si získala srdce mužů po celém světě a stal se z ní sex symbol tehdejší doby.

Skoro po 25 letech přijala nabídku módního magazínu Harper's Bazaar a nafotila titulní obálku pro zářijové číslo. Odvážné snímky ukazují Sharon nahou, ozdobenou pouze šperky od Tiffany & Co. A člověk tak musí přemýšlet nad tím, že krásná herečka sice stárne, ale ve svém věku vypadá přímo božsky!

„Při focení jsem se cítila dobře. Za své tělo se nestydím, byť jsem si vědoma toho, že můj zadek vypadá jako pytel brambor. Nesnažím se vypadat jako nejdokonalejší žena na světě. Přijímám se prostě taková, jaká jsem,“ přiznala herečka.

„Přijde čas, kdy si řeknete, co je vlastně sexy? Zvětšená prsa? Umělé rty? Kdybych se snažila vypadat jako tehdy v Základním instinktu, tak bych dnes musela trpět velkými depresemi. Ale když se člověk přijme, může být šťastný.“
 

Autor: lor

Diskuze