Christine Lakin
Zdroj: Isifa / Facebook
Christine Lakine zkrásněla

Panečku: Z velkohubé Al z Krok za krokem je sexy kočka

To je proměna! Herečka Christine Lakin (34), která se proslavila jako Alice zvaná Al v seriálu Krok za krokem, vypadá roky po natáčení skvěle.

Z herečky Christine Lakin je fakt kočka. Už během natáčení seriálu Krok za krokem, které začalo v roce 1991, kdy jí bylo dvanáct let, bylo jasné, že z ní vyroste hezká žena, ale nikdo by asi nečekal, že z ní bude taková krasavice, ze které sálá sexappeal na všechny strany.

Její první herecká zkouška byla v televizní reklamě na mléko Got milk?! roku 1990, ve stejném roce dostala roli malé Rose v dobrodružném televizním filmu Růže a šakal kde si zahrála po boku již zesnulého herce Christophera Reevea.

V roce 1991 dostala svoji nejznámější a největší televizní roli Alicii 'Al' Lambert v seriálu Krok za krokem, kde hrála dceru Patricka Duffyho a Suzanne Somers. Za roli Al byla dvakrát nominována na Young Artist Award v roce 1993 v kategorii “nejlepší mladá herečka v televizním seriálu“ a v roce 1994 v kategorii “výjimečný mladý soubor v televizním seriálu“.  Po seriálu Krok za krokem už hrála jen v nepříliš významných filmech a seriálech.

 

PROMĚNA: Máma s dcerou se změnily ve šmrncovní kočky!
Z buřtíka se vyloupla parádní krasavice: Shoďte také 15 kilo!
To nepochopíš! Tahle exotická kočka je sestra blonďaté moderátorky SuperStar!
Vaše oblíbené seriály se vrací! Na koho se nejvíc těšíš? HLASUJ PRO NEJVĚTŠÍHO HEZOUNA

 

Autor: mivr

Diskuze