Martin Kocián - 1
Zdroj: Profimedia
Pád na dno

Pamatujete si na blonďáka z Luneticů? Budete se divit, co Martin Kocián udělal servírce v baru!

V devadesátých letech skupina Lunetic vyprodávala koncertní pódia a mladé dívky jim padaly k nohám. Vydrželo jim to spolu osm let, a i když se poté ještě občas snaží o návrat, tak vždy jeden člen chybí. Martin Kocián (40) byl vždy problémový, nejdříve kvůli drogám a nakonec má mít co dočinění s automaty!

5 fotek
Potkat idola z dětství své oblíbené kapely je snem spousty z nás. Jeden takový sen se splnil servírce Mostu, kde bývalý idol dívčích srdcích Martin Kocián přišel na návštěvu. Její radost však netrvala dlouho a naopak přišlo rozčarování: „Zničil mi úplně můj dětský sen. Milovala jsem ho a vždy si přála se s ním setkat,“ svěřila se pro deník Blesk mladá žena.

Z důvěřivé servírky měl údajně vytáhnout během dvou hodin pět tisíc korun. „Prý večer jede na vystoupení na Slovensko a nechá mi tu klidně pas, abych mu půjčila další peníze. Vůbec mi nedošlo, že na Slovensko může na občanku.“ Jenže Kocián se akorát přemístil k zářícím automatům a víc nevnímal: „Na automatu měl v jednu chvíli výhru patnáct set korun, tak jsem mu řekla, ať odstoupí, a peníze jsem si vybrala, abych alespoň něco dostala zpět.“

Martin Kocián se měl ještě jednou vrátil s padesátkou v ruce a zkoušel do na automatu znovu. Žena se domnívá, že šel někam zastavit řetízek. Poté opět odešel s tvrzením, že se za 18 hodin zas vrátí. Nevrátil. Zůstal jí cestovní pas, ze kterého vypadly dva lístečky. Jeden byl ze zastavárny na druhém konci Mostu. Není divu, že ostatní členové kapely Lunetic se k němu nehlásí a nechtějí s ním mít nic společného.
 

Autor: ham

Diskuze