Pamela Anderson a Adil Rami - 1
Zdroj: Profimedia
Zlomilo jí to srdce

Pamela Anderson se měla vdávat. Místo toho se s výrazně mladším fotbalistou rozešla kvůli jeho dětem

Ještě před pár týdny vnadná herečka Pamela Anderson (51) do světa vykřikovala, že potkala toho pravého muže, lásku svého života. S o 19 let mladším přítelem se nyní ale rozešla.

7 fotek
Americká herečka známá především z Pobřežní hlídky, Pamela Anderson, si nedávno libovala, že konečně našla toho pravého muže a dokonce se za ním přestěhovala na jih Francie. S přitažlivým fotbalistou Adilem Ramim se teď ale rozešla.

Nadšení z nové lásky brzy vystřídalo kruté procitnutí. Její dokonalý partner kvůli ní zanedbával vlastních syny. Hvězda s bujným poprsím se s výrazně mladším fotbalistou proto rozešla, ačkoli on si ji chtěl vzít.

Pamela z pohledu matky nezvládala to, že se Adil nevídá dostatečně se svými syny Zaynem a Madim. "Poslední týdny trávila s Adilovými dvojčaty a lámalo jí srdce, že se s nimi nevídá tak často, jak by mohl. Má pocit, že je toho příčinou ona. Proto raději ze vztahu za času vycouvala," uvedl zdroj deníku New York Post.

Rami přitom už Pamelu stihl požádat o ruku a dal jí prsten od Cartiera. Ona do manželství s ním už jít ale neplánuje a prstýnek proto sundala. Adil ho však zpátky nechce, a tak ho Pamela darovala synovi Brandonovi.

"Je to od Pamely velmi nesobecký tah, ona je skutečná romantička, takže má samozřejmě zlomené srdce. Adil měl problém zvládat svůj život od doby, kdy do něj Pamela vstoupila. Nedokázal se svou bývalou udržovat zdravý vztah, aby se mohl naplno věnovat synům," dodal zdroj.

Autor: mk

Diskuze