Shirley Henderson
Zdroj: oficiální zdroj
Mladistvý vzhled

Pamatujete si na Ufňukanou Uršulu? Pořád vypadá jako malá holka. Její věk vám však vyrazí dech!

Ve slavné sérii o Harrym Potterovi si zahrála Ufňukanou Uršulu, nevyzpytatelného ducha, žijícího na dívčích záchodcích. Jak ale vypadá herečka Shirley Henderson (52) dnes? Stále má mladistvý vzhled a její věk by jí nikdo nehádal!

8 fotek
Většinu studentů Bradavic štvala, ale pro hlavní trojici - Harryho, Rona a Hermionu byla pomocnicí nejen při hledání Tajemné komnaty, ale třeba také při řešení úkolu v soutěži Tří kouzelníků o Ohnivý pohár. Mnohými nepochopená, přesto ale hodná a chytrá.

Britská herečka Shirley Henderson, představitelka filmové Uršuly, sice ve filmu působí jako dívka, a mladistvě vypadá i mimo filmová plátna. Je jí ovšem 52 let. Její věk by jí však hádal málokdo.

Při natáčení byla sice o 15 let mladší, ale i tak maskéři odvedli při její proměně neskutečnou práci. Shirley byla ve svých 35 letech nejstarší herečkou na place, která si zahrála bradavického studenta.

Kromě toho, že je uznávanou divadelní herečkou, ji diváci mohou znát také z romantické komedie Deník Bridget Jonesové nebo historického dramatu Marie Antoinetta.

Autor: mk

Diskuze