Jan Skopeček - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Kde je mu konec?

Pamatujete si na dědu z Kameňáku? Slavná moderátorka ho našla a je to smutný pohled! FOTO

Česká komedie Kameňák je už roky oblíbeným filmem po celé republice. Stejně tak si všichni pamatují i hlavní představitele této komediální série. Pamatujete na věčně nespokojeného dědu? Co s hercem dneska je?

5 fotek
Moderátorka hlavní zpravodajské relace TV Nova Lucie Borhyová vyrazila spolu se zpěvačkou Hanou Zagorovou do domova pro seniory jménem Slunečnice. A úplnou náhodou zde narazila na slavného herce, který byl za svých časů skutečnou hvězdou českého i československého filmového plátna. Jak se Janu Skopečkovi (92) daří dnes?

Herci v roce 2014 zemřela jeho milovaná žena Věra, a tak skončil v domově důchodců. Sice celý život poctivě pracoval a vydělával si herectvím, jenže ani to mu nestačilo na to, aby byl na stará kolena schopen platit si za vlastní náklady ošetřovatelku, díky které by mohl zůstat doma. Herec sice značně sešel, ale to bohužel ke stáří patří a čeká to jednou každého...

„Daří se mi v rámci možností. Kolegové mě tady často navštěvují a budu s nimi i na Vánoce,“ vyvrátil Skopeček pro Blesk spekulace o tom, že je sám a opuštěný. Ostatně vidět ho můžete i v nejnovějších Vánočním Kameňáku! Když na herce krásná moderátorka narazila, hned ho poznala a spolu s Hankou Zagorovou se všichni tři vyfotili... Podívejte se na fotku v galerii!

 

Autor: bin

Diskuze