Dana Vávrová alias Leontýnka z Ať žijí duchové
Zdroj: Profimedia/TV Nova
Ty se povedly!

Pamatujete si Leontýnku z Ať žijí duchové? Podlehla rakovině, ale snímky jejích dcer vám vyrazí dech!

Krásná Leontýnka z filmu Ať žijí duchové! měla smutný osud. V 41 letech podlehla rakovině a zanechala za sebou manžela a tři krásné dcery. Ty už jsou dnes dospělé. Co dělají a jak vypadají? Podívejte se!

8 fotek
Film Ať žijí duchové! utkvěl v paměti snad každému. Jak dětem, tak dospělým! A stejně tomu tak je i s hlavní představitelkou, která ve filmu ztvárnila roli půvabné Leontýnky. Osud krásné herečky Dany Vávrové však byl nemilosrdný.

V Čechách o ní slyšet už moc nebylo, ale v Německu rozvíjela svoji kariéru dál. Dokonce tak, že se jí prolnula i se soukromým životem v podobě sňatku s německým režisérem Josephem Vilsmaierem. Tomu herečka porodila tři dcery.

Bohužel ale v poměrně mladém věku, v pouhých 41 letech podlehla herečka agresivní formě rakoviny a zanechala za sebou početnou rodinu. Všechny tři dcery už jsou dnes dospělé. Dvě ze tří dcer se takéuchytily ve filmu. Nejstarší Janina a nejmladší Josefina, která už se dokonce objevila v několik filmech i seriálech v Německu. Prostřední Theresa studovala práva v Anglii. Ta spolu s Janinou řídí nadaci Dany Vávrové, která je zaměřena na nemoc, která dívkám předčasně vzala matku. Podívejte se, jaké z dívek vyrostly krásky!

 

Autor: bin

Diskuze