2003 versus 2018

Pamatujete si Joannu z legendárního filmu Láska nebeská? Dnes byste ji nepoznali! FOTO

Kdo nikdy neviděl Lásku nebeskou, jako by snad ani neslavil Vánoce. Od natáčení oblíbené vánoční komedie uběhlo už neskutečných 15 let, a tak je jasné, že dětští herci značně povyrostli. Stejně jako Olivia Olson alias zpěvačka Joanna.

6 fotek
Jsou tu Vánoce a k nim neodmyslitelně patří i oblíbené filmy a pohádky. Mezi ty TOP se už mnoho let řadí i americká vánoční komedie Láska nebeská, kterou zbožňují miliony diváků všech věkových kategorií po celém světě.

Byl by proto div, kdybyste si nevzpomněli na Joannu. Mladičkou studentku a zpěvačku, která v závěru filmu zpívala na školním vystoupení populární píseň od Mariah Carey All I Want For Christmas Is You.

Jak vypadá představitelka dívky Joanny po 15 letech? Americké herečce Olivii Olson je dnes už krásných 26 let. Z ostýchavé školačky, do které se ve filmu bláznivě zamiloval roztomilý zrzeček Sam (Thomas Sangster), je dnes dospělá žena s pěknými křivkami. A dobrá zpráva pro její fanoušky je, že zpěvem se živí dodnes. Kromě toho se ale také věnuje dabingu dětských filmů a seriálů, a dokonce se snaží i o spisovatelskou kariéru. Jak jí to dnes sluší, se podívejte v galerii!

Oblíbenou komedii Láska nebeská uvidíte už na Štědrý večer ve 22,00 na Nově!

Autor: bin

Diskuze