Natalia Oreiro - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Pořád kočka!

FOTO: Natalia Oreiro slaví 40. narozeniny! Podívejte se, jak se od Divokého anděla změnila

Není snad nikdo, kdo by si nepamatoval na Milagros z Divokého anděla. Její představitelka Natalie Oreiro oslaví zítra 40. narozeniny. Neuvěříte, jak herečka dnes vypadá.

7 fotek
Roztržitá a roztomilá Milagros ze seriálu Divoký anděl se stala ve své době fenoménem. A ani dnes na oblíbenou telenovelu nemůže spousta lidí zapomenout. Natalia Oreiro totiž zvládla roli krásné Milagros naprosto bravurně a získala si srdce milionů diváků.

Jako každému jinému, tak i herečce Natalii Oreiro naskakují roky. Už zítra, 19. května, oslaví své 40. narozeniny. Krásný věk. Za zmínku však jistě stojí hereččin vzhled. Vypadá to, jako kdyby Natalia snad vůbec nestárla. Ba naopak, každým dnem je snad krásnější a krásnější.

Jediné, co je na herečce zarážející, je její přílišná vyhublost. Natalia totiž po porodu nesnesla pohled na svá přebytečná kila, a tak začala hubnout. Těhotenské faldíky už dávno nemá, nicméně to vypadá, že s honbou za dokonalou postavou i nadále pokračuje a hlídá se, co může. Tak na to hlavně pozor! Aby se z takové krásné kočky nestala další vyhublá nevzhledná hollywoodská hvězdička.

Do jaké podoby se protančila představitelka Baby z Hříšného tance? Mrkněte, pořád má šmrnc
Šokující proměna! Kevina ze Sám doma zničily drogy a alkohol

Autor: mic

Diskuze