Cynthia Rhodes - 5
Zdroj: Instagram / Facebook/ Youtube/ Fanpop.com
Poznali byste ji?

Pamatujete na tanečnici Penny z Hříšného tance? Takhle vypadá půvabná blondýnka dnes!

Americká herečka a tanečnice Cynthia Rhodes (59) se proslavila v roli zbouchnuté blondýnky Penny v legendárním filmu Hříšný tanec. Ale jak vypadá tahle štíhlá kráska dnes? To budete koukat.

15 fotek
Cynthia Rhodes, představitelka tanečnice Penny, začínala v malých filmových rolích. Prvně zazářila po boku Jenifer Beals v tanečním hitu Flashdance, kde si jejího talentu všimli významní producenti. V roce 1989 se vdala za zpěváka Richarda Marxe, se kterým se seznámila díky pokračování Horečky sobotní noci. Láska jim vydržela až do roku 2014, kdy se rozvedli.

Neslavnější rolí Cynthie však byla tanečnice Penny, partnerka Patrika Swayzeho v legendárním Hříšném tanci. Ve filmu ztvárnila pohlednou blondýnku, která se kvůli své naivitě dostane do problémů - otěhotní s číšníkem, a nemůže se zúčastnit taneční soutěže s Johnnym Castlem. A právě ji zastoupí hlavní hrdinka Frances Houseman, přezdívaná jako "Baby".

Film se natáčel v roce 1986 a stal se hitem, který lidé milují dodnes. Uplynulo tedy celých třicet let, a to už je pěkná doba na to, aby někoho změnila. Cynthia prošla několika plastikami, a také jí přibyla tři desetiletí - přitom vypadá stále skvěle. Příští rok oslaví šedesátiny, v kondici se udržuje cvičením jógy a zdravým jídelníčkem. A tančí ještě vůbec? Občas ano, i když už jsou časy její největší slávy dávno pryč.

Autor: lor

Diskuze