Brad Pitt a Jennifer Aniston - 4
Zdroj: Profimedia
Prásk.tv

Pamatujete na svatbu Pitta a Anistonové? Letos by spolu byli 19 let

Byli ideálním párem. Fanoušci z celého světa chtěli být jako oni. Jenže pak nastal z ničeho nic konec. Jennifer Anistonová (50) a Brad Pitt (55) se rozvedli. Kdyby tehdy zůstali spolu, měli by tento týden opravdu významné výročí.

Ano si řekli Jennifer Anistonová a Brad Pitt 29. července 2000 v Malibu. Romantický útes byl vyzdoben padesáti tisíci květinami a nechyběl ani čtyřicetičlenný sbor. Za ochranku pár zaplatil v přepočtu přes dva miliony korun.

"Bylo to úžasné," řekla tehdy Anistonová časopisu Vanity Fair se slzami v očích. Cesta, kterou Jennifer šla v bílých šatech směrem k Pittovi, byla zakrytá obří markýzou, aby je nemohli zaměřit fotografové ve vrtulnících. Hosté byli dokonce donuceni podepsat dohodu o mlčenlivosti.

Na svatbu se dostavili slavní hosté. Nechyběli ani kolegové ze seriálu Přátelé jako Courteney Coxová nebo Matthew Perry, pak třeba Ed Norton, Salma Hayeková a Cameron Diazová.
Kdyby spolu vydrželi do dnešních dnů, měli by tento týden devatenácté výročí. Vztah se ale bohužel rozpadl poté, co Pitt natočil film Pan a paní Smithovi, kde si zahrál s Angelinou Jolieovou. Zejména té veřejnost vyčítá rozpad manželství Brada a Jennifer. To vydrželo jen pět let.

Pittovi to ale krachlo i s Angelinou, se kterou se dal při natáčení dohromady. Rozešli se v roce 2016. Anistonová se pro změnu rozvedla s Justinem Therouxem. Od konce vztahu média spekulují, zda se Pitt a Anistonová náhodou nedají znovu dohromady. Po tak dlouhé době od rozvodu by to tedy bylo pořádné překvapení. 

Podívejte se, kdy a jak se rozpadlo manželství Brada Pitta a Angeliny Jolie

Autor: Han

Diskuze