Tori Spelling - 1
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj
Hrůza hrůzoucí!

Pamatujete na sexy Donnu z Beverly Hills 90210? Po plastikách byste ji už nepoznali!

Pamatujete na Donnu Martin ze známého seriálu Beverly Hills 90210? Tehdy to byla ještě pěkná žena. Dnes ale vypadá příšerně! Po nespočtu plastik je dnes k nepoznání!

9 fotek
Kdo by si nepamatoval sexy blondýnu Donnu Martin z úspěšného seriálu 90. let Beverly Hills 90210? Dnes už to však není ta kráska, kterou si mnozí pamatují. Teď je její představitelka Tori Spelling (44) oteklá a vypadá příšerně. Má za sebou už také mnoho plastik. I ty na její tváři zanechaly pěknou paseku.

Kdyby ale jen jedna plastika. Tori Spelling jich má za sebou už mnoho a k tomu spousty jiných kosmetických zákroků. Chtěla zkrátka vypadat lépe, ale dopadlo to spíše naopak. kromě obličeje si nechala před časem vylepši i prsa. Ta se ale po chvíli začala propadat. Na nová už bohužel neměla peníze. V USA to zkrátka není levná záležitost a Tori už není takovou hvězdou, jakou bývala.

Nepomohla jí ani reality show, o kterou se kdysi s manželem pokoušela. Nikoho už bohužel nezajímala! Kromě plastik bývalá hvězda Beverly Hills 90210 také přibrala. Daň si na ní také vybrala péče o celkem pět dětí, které porodila. Musí to být dřina!

Tomu neuvěříš! Jak vypadá nemanželské dítě Rachel a Rosse ze seriálu Přátelé dnes?
Z filmové dcery Kristen Stewart a Roberta Pattinsona vyrostla okouzlující dívka! Podívej se, jak vypadá Renesmee ze Stmívání

Autor: mk

Diskuze