Sex ve městě - 9
Zdroj: Instagram / Facebook.com
Stará dobrá čtyřka

Pamatujete na seriál Sex ve městě? Takhle vypadají hlavní hrdinky skoro po 20 letech!

Kultovní seriál Sex ve městě je velmi populární dodnes. Móda, lásky a přátelství - to jsou hlavní myšlenky příběhu čtyř nerozlučných kamarádek. Jak vypadají hlavní hrdinky po tolika letech?

12 fotek
Seriál Sex ve městě vznikl na základě knižního románu spisovatelky Candace Bushnell a jeho první epizoda se vysílala už v roce 1998. Životní příběhy atraktivní novinářky Carrie Bradshaw si oblíbily miliony diváků po celém světě. A paradoxně to nebyly pouze ženy, ale i muži, které seriál zaujal svým humorem a životními pravdami.

Hlavní hrdinka Carrie tvoří partu s nerozlučnými kamarádkami - Mirandou, Charlotte a Samanthou. Každá z nich je úplně jiná, což přidává Sexu ve městě na zajímavosti. Od vysílání první epizody uběhlo už osmnáct let. Jak vypadají hlavní představitelky dnes?

Stárnutí se nevyhýbá nikomu, ale Carrie s kámoškami vypadají i v roce 2016 skutečně skvěle! Všechny se udržují v kondici a jak se říká: Stárnou s grácií! Klidně by mohly z fleku natočit třetí pokračování filmového zpracování Sexu ve městě, a nikdo by se nad tím nemohl ani trochu pozastavit. Pořád na to totiž mají!

Autor: lor

Diskuze